KAPAT

Mühür

getucon Yönetim Teknolojisi Bilişim Danışmanlık Ltd. Şti.
Hafsasultan mh. 4803 sk. No: 20 / A D: 64 (Koşar Konutları) Yunusemre / Manisa
+90 850804 05 85 | info@getucon.com

Sorumluluk ve veri koruma bilgileri:
Web sitesini ve sağlayıcı www.getucon.com'un iletişim formunu kullanarak, kullanıcı ve sağlayıcı arasında herhangi bir sözleşme ilişkisi kurulmaz.

Bize kişisel veriler sağlarsanız, verileri özenle ve veri koruma düzenlemelerine uygun olarak ele alırız. Soru ve önerileriniz için elbette hizmetinizdeyiz.

Verileriniz üçüncü taraflarla paylaşılmayacak. Açık bir şekilde anlaştıysanız, verilerinizi gelecekte yeni ürünler ve yenilikler hakkında bilgilendirmek için kullanacağız. Buna rızanızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Hakkınızda saklanan verileri ücretsiz olarak sorgulama ve değiştirme veya silme seçeneğiniz vardır.

Ticari markalar ve markalar genellikle böyle tanımlanmaz. Bu tür bir etiketlemenin olmaması, ticari marka ve ticari marka kanunu anlamında ücretsiz bir isim olduğu anlamına gelmez.

Bu web sitesindeki bilgiler dikkatlice kontrol edilmiştir ve düzenli olarak güncellenmektedir. Tamlık, doğruluk ve zamanındalık garantisi yoktur. Tüm bilgiler önceden bildirilmeksizin herhangi bir zamanda kaldırılabilir veya değiştirilebilir.

İçeriğin dikkatli bir şekilde kontrol edilmesine rağmen, harici bağlantıların içeriği için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bağlantı verilen sayfaların operatörleri yalnızca içeriklerinden sorumludur.

Tüm metinler, resimler ve fotoğraflar www.getucon.com'un fikri mülkiyetindedir ve kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.