KAPAT

Kurumsal Marka Danışmanlığı

Şirketinizin, Marka, Reklam ve Pazarlama stratejilerini bizle belirleyin.

getucon uluslararası arena da bir çok kurum ve kuruluşa marka ve kurumsal kimlik danışmanlığı hizmeti vererek piyasada kendini kanıtlamış ve bir çok başarıya imza atmıştır.

Markalarına güç katmak ve bu sayede pazardaki rekabetçi gücünü arttırmak isteyen firmalara kurumsal marka danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve sizi iyi analiz edip tanıyarak, ister global ister yerel olarak markanızın tanıtım ve pazarlamasına yardımcı olacak çözümler üretiriz.

Yeni kuracağınız ya da kurumuş olduğunuz markanın sorunlarına, ihtiyaçlarına özel çözüler üretir, eksikleri giderir ve sizlere kılavuzluk ederiz.

Markanızı sahip olduğu değerlere taşımak için, misyon ve vizyonunuz baz alınarak bu çizgi de yol gösterir ve başarıya ulaştırırız.

Markanızın değerini ürün ve hizmetleriniz ışığında ön plana çıkarır ve gücünüzü keşfetmenizi sağlarız.

Zorlayıcı piyasa şartlarında rekabet üstünlüğü elde etmenizi sağlayacak kurumsal marka stratejileri geliştiriyor, markalaşma ve şirket kimliği sürecinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

getucon olarak marka inşa sürecinde farklılaştırılmış bir konum elde etmek ve müşteri sadakatini tesis etmek için markanız üzerine çözümler üretir, geliştirir ve destek sağlarız.

Modern marka pazarlama taktik ve stratejilerini benimsemenizi, bu çizgide ilerleyiş kat etmenizi sağlıyor ve dijital pazarlama iletişimini marka stratejinizin temeline yerleşmesini arzu ediyoruz.