KAPAT

Yönetim ve Teknoloji Danışmanlığı

İşinizde ulaşılabilecek en üstün başarıya erişmeniz için gerekli tüm çözümleri sizler için üretiyoruz.

Yönetim Danışmanlığı

İyi bir yönetim, sıra dışı çözümlerle uygulanır. Bugünkü ticari rekabet ortamında, ne üretildiği veya ne satıldığı yanında nasıl yönetildiği de çok önemli bir etkendir.

Şirketinizi yönetme yetenekleriniz arttıkça, rakipleriniz arasındaki farkınız ciddi boyutlara ulaşır. İyi bir yönetim şirketin geleceğini netleştir, bilinmezliği ve kaygıyı ortadan kaldırır.

İyi yönetim danışmanlarıyla çalışmak, Pazar ve rekabet payınızı büyük oranda arttırır ve  büyük maratonlarda en öndekilerden biri olmanızı sağlar.

getucon olarak biz, gerek yurtiçi gerek yurtdışında edinmiş olduğumuz tecrübelerimizle, şirketinizi  tüm detaylarıyla inceleyip, profesyonel yönetim teknikleri kullanarak çok daha iyiye taşıyor, en mükemmel çözümleri üretmek için sizinle tek parça olup başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

getucon Türkiye ve Almanya ofisleri ile takım çalışması yaparak, mevcut veya yeni kurulan şirketinizin, süreç yönetimi, hukuk yönetimi ve vergi danışmanlığı konusunda çözüm üretmekle beraber, yeni bir pazara atılan tüm adımlarda yanınızda olur ve bu alanlardaki tecrübeleri ile yolunuza ışık tutar.

Teknoloji Danışmanlığı

Teknolojik gelişmelerin hızı, mevcut teknolojik yatırımlarınıza değer katarken, bu teknolojik yatırımlarınızı da geliştirmeye ya da büyüyen işletmeler teknolojik alt yapı geliştirmeye zorlamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra teknolojik yatırımlar, iş geliştirme ve süreç yönetimlerine kattığı performanslar sayesinde şirketleri karlarını arttırmakta ve hizmet kalitesine göz ardı edilemeyecek boyutlarda katkı sağlamaktadır.

getucon olarak, uluslararası standartlar kullanarak işinizle alakalı teknolojik çözümler üretip, amaç ve hedeflerinize uygun çözümler üretiyoruz. Hem yazılımsal hem altyapısal çözümlerle gücünüze güç katıyoruz.

Teknoloji danışmanlık hizmetlerimizin temel adımları şunlardır;

 • BT politikalarının analiz ve yapılandırması,
 • Sistem analizi ve altyapı çözümleri,
 • Yazılımsal veya donanımsal çözüm modellerinin oluşturulması,
 • İşletme, yönetim, iş akışı ve bakım gibi prosedürlerin yapılandırılması,
 • Maliyet Analizleri,
 • Proje danışmanlığı ve yönetimi


Teknoloji danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizle, koordinasyonlu ve planlı bir şekilde ortak takım çalışmasıyla verdiğimiz hizmetler şunlardır;

 • Altyapı danışmanlık hizmetleri ve projeleri  (donanım, ağ, güvenlik, bakım, veri merkezi vb.),
 • Olağanüstü durum sistemlerinin yapılandırma danışmanlığı ve projelendirilmesi,
 • Cloud, VM, RDP projeleri geliştirmek ve ihtiyaca yönelik çözümleri üretmek,
 • Saha otomasyonları yazılım ve donanım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek ve danışmanlığını sağlamak,
 • İhtiyaç belirleme, kapasite değerlendirilmesi ve bunlara uygun projelerin oluşturulması, analizlerinin yapılması sonrasında da projelerin faaliyete geçirilmesi
 • Hizmetlerimizi genel başlıklar altında toplamak gerekirse, sırasıyla; Proje danışmanlığı, uygulama danışmanlığı, bt sistem altyapı danışmanlığı, veri merkezi danışmanlığı, ağ ve güvenlik sistemleri danışmanlığı, bt işleyiş modeli danışmanlığı gibi başlıklar altında toplayabiliriz.