KAPAT

Almanya-Türkiye Yatırım Danışmanlığı

Almanya ve Türkiye arasındaki yatırımlarınız için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Almanya veya Türkiye de yapacağınız yatırımların başarılı bir şekilde sonuçlanması için yatırım yapacağınız alanla ilgili hukuki ve mali yükümlükleri bileniz ve adımlarınızı buna göre atmanız gerekmektedir.

Biz getucon olarak, sizlere alanlarında uzman müşteri temsilcilerimizle birlikte Almanya-Türkiye arasındaki ticari ilişkilerle ilgili bilmeniz ve uygulamanız gereken tüm bilgileri aktarıyoruz. Şirketinizin kurulum aşamasından, yatırım aşamasına kadar, doğru karar verebilmeniz için süreç boyunca yanınızda oluyoruz.

Almanya ve Türkiye’deki farklı kanunlarda standart mevzuatlara paralel özel düzenlemeler mevcuttur. Bu iki ülkedeki konusunda uzman hukuki ve mali müşavir kadrolarımız ile her iki dilde yılık konsolide bilançoların düzenlenmesini organize edip, vergilendirme ile ilgili kanunları açıklığa kavuştururlar. Çalışanlarınıza vergi beyanları ile sosyal sigorta kanunları konusunda hem Türkiye hem Almanya da danışmanlık hizmeti sağlarlar.

Firma alım-satım veya birleşme konularında, uzmanlarımız değer tespiti ve risk analizi raporlarıyla en doğru kararı verebilmeniz için sizlere destek olurlar. Hep birlikte ortak akıl yürütülerek, mevcut durumların değerlendirilip en doğru hamleyi yapmanızı sağlarlar.

Sonuç olarak geniş ve uzman kadrosuyla, hem Türkiye hem de Almanya da veya iki ülke ile birlikte yatırım süreçlerinde yanınızda oluyor, doğru kararlar almanız için ve sonraki tüm süreçlerde (hukuki, mali, teknolojik) sizlere destek oluyoruz.